Wyprawy
RPA
Kruger National Park ta nazwa mówi sama za siebie. Jest największym rezerwatem przyrody w Południowej Afryce. Jego długość z północy na południe to 350 km, a ze wschodu na zachód - 60 km. Park położony jest w północno-wschodniej części RPA wzdłuż granicy z Mozambikiem. Idealna propozycja dla tych którzy planują wycieczkę do RPA.
Parki narodowe

- PARK NARODOWY KRUGERA
O RPA mówi się, że jest to "diamentem Afryki" bądź też "całym światem w jednym kraju". Mimo obiegowej opinii że jest to kraj niebezpieczny, stosując się do obowiązujących na miejscu reguł, jest to wymarzone miejsce dla turystów. czytaj więcej »
 
- LION'S PARK
Lions Park to idealne miejsce dla tych którzy nie dysponują dużą ilością czasu. Znajduje się zaledwie 40 min jazdy od Johanesburga. Został on stworzony specjalnie dla turystów. Zamieszkuje go ponad 100 przedstawicieli gatunku. Można tam wjechać samochodem i przyglądać się im z odległości kilku metrów. "Specjalnością" parku są unikalne białe lwy - zadziwiająco piękne. W przedszkolu lwiątek mamy okazję zrobienia z nimi pamiątkowych fotografii, a nawet wzięcia maluchów na ręce. Zwierzęta te są przyzwyczajone do obecności turystów i bardzo chętnie pozują do zdjęć. Park oferuje ekscytujące doświadczenia podczas spotkania z wieloma drapieżnikami i różnorodnymi rdzennymi afrykańskimi zwierzętami roślinożernymi. Spotykamy tu osiem różnych gatunków mięsożerców – od lwów i hien, po gepardy i szakale, a także siedem gatunków wielkich roślinożerców - od gnu brunatnego po włóczące się swobodnie żyrafy. Nie można przegapić okazji nakarmienia żyrafy na specjalnej platformie, która umożliwia kontakt ze zwierzęciem na poziomie jego oczu.
 
Belize Expedition 2008 BLUE HOLE DEEP DIVE