Adventure Explorers
Firma Adventure Explorers powstała w 2002 r. Celem, jaki przyświecał nam przy powoływaniu jej do życia było organizowanie indywidualnych i grupowych wyjazdów w nietypowe, słabo znane bądź odległe miejsca naszego globu. Naszą filozofią jest aktywny wypoczynek związany z szeroko pojętą działalnością wodną i górską i lądową.

Od początku działalności skupiliśmy się na Afryce oraz Karaibach i zachodniej części Ameryki Południowej. Działamy również w Europie a zwłaszcza Południowych Bałkanach, wyspach Morza Śródziemnego oraz Skandynawii. Od 2009 r. stopniowo dodajemy do oferty destynacje azjatyckie.

Oferta nasza skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm którym zależy na integracji swoich pracowników lub wspólnym, niestandardowym wypoczynku ze swoimi kluczowymi klientami.

Z naszego doświadczenia wynika, że w większości osoby takie mają minimalne lub średnie umiejętności w uprawianiu tego typu działalności. Nie stanowi to jednak problemu, gdyż konkretne programy naszych eskapad uwzględniają zawsze powyższe założenia i są w pełni dostosowane do oczekiwań, potrzeb a zwłaszcza umiejętności naszych Klientów.

Po latach gromadzenia naszych doświadczeń związanych z odkrywaniem nowych miejsc i poznawaniem nowych "sportów", postanowiliśmy podzielić się nimi z ludźmi którzy przynajmniej teoretycznie podzielają nasze zainteresowania.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze wyjazdy obsługiwane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych przewodników. Wszyscy nasi zagraniczni kontrahenci to rzetelne, sprawdzone przez lata firmy z którymi stale kooperujemy. Specyfika naszych wyjazdów sprawia, że wszystkie nasze wyjazdy są opłacone z góry! Podobnie jest w przypadku przelotów. Latamy tylko liniami rejsowymi, które opłacamy z góry! Decydując się na usługi naszego biura nie ryzykujesz że zostaniesz bez hotelu i samolotu!

Co nas wyróżnia:

1. Indywidulane podejście do każdego Klienta
2. Dowolne dostosowanie oferty do wymagań Klienta
3. Elastyczność cenowa
4. Doświadczenie i doskonała znajomość miejsc organizacji imprez
5. Bogata oferta wyjazdów w nietypowe i mało znane miejsca

Meritum naszej działalności to:

1. Aktywna turystyka dla osób indywidualnych
2. Organizacja wypraw dla małych grup
3. Turystyka korporacyjna
4. Organizacja wyjazdów typu incentiv

Belize Expedition 2008 BLUE HOLE DEEP DIVE