Wyjazdy integracyjne
MALEZJA (Trophy)
Autentyczne przeżycia, fascynująca przygoda, mocne wrażenia, nowe przyjaźnie zrodzone we wspólnych zmaganiach - to obiecujemy i słowa dotrzymamy!
Cena:
od 6600 PLN
zobacz program »Zabierzemy was na prawdziwą przygodę, przygodę Waszego życia. Głównym punktem 10 dniowego wyjazdu do Malezji jest 8 dniowa przeprawa przez dziewiczą tropikalna dżunglę. Proponujemy udział w profesjonalnej wyprawie gdzie będzie można zmierzyć się z samym sobą oraz dziką przyrodą. W każdej chwili do pomocy będą gotowi doświadczeni instruktorzy (w tym Polak), którzy pomogą znaleźć właściwe rozwiązanie. W trudnych sytuacjach będzie można liczyć na ich umiejętności i znajomość miejscowych realiów.

Co dostajesz

Bilet lotniczy z kraju Twojego zamieszkania do Kuala Lumpur i z powrotem. Transfer z lotniska i na lotnisko. Miejsce w hotelu ze śniadaniem przed i po dżungli. Możliwość samodzielnego prowadzenia samochodu w dżungli - w jednym aucie maksymalnie 4 osoby (obligatoryjna, jeżeli załoga nie ustali inaczej, zmiana za kierownicą każdego dni). Łóżko typu "kanadyjka" do spania, namiot dwuosobowy. Ubezpieczenie od skutków nieszczęśliwych wypadków w trakcie trwania wyprawy. Wieczorne ognisko, jeżeli uda się je wspólnie rozpalić. Dwa wspólnie przygotowywane posiłki dziennie w czasie pobytu w dżungli. Dwa litry wody pitnej na osobę/dzień pobytu w dżungli.


Co musisz zabrać lub kupić na miejscu

Lekki śpiwór, małą poduszkę, ubrania (2 pary wysokich butów, 2 pary spodni, koszula z długim rękawem, skarpety, bieliznę, ręcznik, środki toaletowe, nóż traperski - wszystko to musi się zmieścić w jedną wodoszczelną torbę (będzie można ją kupić na miejscu), osobistą latarkę, najlepiej zakładaną na głowę.
W Malezji nie obowiązuje obecnie obligatoryjny wymóg szczepień dla turystów. Ze względu jednak, że impreza odbywa się w dżungli polecamy wykonanie profilaktycznych szczepień przeciwko:
  • WZW typ A i B
  • Tężec
  • Polio
  • Dur brzuszny
Oraz profilaktykę przeciw malaryczną np. preparat Lariam, Paludrine lub Mallaron. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy zwrócić się do lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty medycyny tropikalnej. Zalecamy również zaopatrzenie się w środki odstraszające komary.


Belize Expedition 2008 BLUE HOLE DEEP DIVE