Wyprawy
BOTSWANA
Pustynia Kalahari, Delta Okavango, te nazwy mówią same za siebie. Botswana to jeden z najbogatszych krajów Afryki zarówno w sensie ekonomicznym jak przyrodniczym. Dogodne połączenia z RPA i dobra infrastruktura sprawiają że jest to jedno z najciekawszych miejsc w Afryce do odbycia safari.
Parki narodowe

- CHOBE NATIONAL PARK
Rzeka Chobe ma swoje źródła w górach Angoli przepływając przez terytoria różnych plemion po kolei nazywana jest Kwando River, Linyati, Itenge by w końcu w okolicy miasta Kasane w Botswanie stać się Chobe River. Zlokalizowany wokół rzeki Chobe National Park jest bardzo zróżnicowany jeśli chodzi o występujące tu gatunki zwierząt i świat roślin. Przeważający krajobraz to lasy mopane i tereny trawiaste, ale w związku z tym, że park znajduje się w dorzeczu rzeki, występują tu również tereny piaszczyste, roślinność zalewowa oraz lasy nadrzeczne. Bardzo częstym widokiem są całe połacie zniszczonych przez słonie drzew. czytaj więcej »
 
- DELTA OKAVANGO - MOREMI GAME RESERVE
Zapraszamy do przeżycia niezapomnianych chwil w okolicach Delty Okavango, jednym z ostatnich naprawdę dzikich zakątków świata. Najlepsze, co może nam zaoferować natura. czytaj więcej »
 
- KALAHARI DESERT
Kalahari to największe piaszczyste dorzecze na świecie. Rozciąga się na obszarze 2500 km od północnej części Afryki Południowej, przez Namibię i Angolę aż po Kongo. Nie ma tu stałych wód powierzchniowych, ale w przeciwieństwie do większości innych pustyń, teren Kalahari nie jest jednostajny – są tu tereny porośnięte akacjami oraz płaskie tereny porośnięte trawą, ciągnące się po horyzont. czytaj więcej »
 
Belize Expedition 2008 BLUE HOLE DEEP DIVE