Nurkowanie
INDONEZJA (Bali i Lombok - 15 dni)
Sąsiadujące ze sobą Bali i Lombok, leżą w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Pomiędzy tymi wyspami przebiega granica występowania zupełnie odmiennych gatunków fauny i flory. Na Lombok przeważają gatunki australijskie, podczas gdy na Bali - typowe dla południowo-zachodniej Azji.
Wyspy archipelagu otaczają przepiękne, tętniące życiem rafy koralowe, Bogactwo gatunków, obfitość dużych ryb, w tym rekinów, sprawiają że tamtejsze wody są uznawane za jedno z najlepszych miejsc nurkowych na świecie.


Cena:
od 6850 PLN
zobacz program »Nurkowanie

Odbywa się z brzegu, przejrzystość wody przekracza tu w wielu miejscach 30 metrów. Jednym z najbardziej znanych nurkowisk na Bali jest wulkaniczna plaża Tulamben, z wrakiem zatopionego w czasie II wojny światowej frachtowca typu USS Liberty, o długości ponad 100 m. Najbardziej znane miejsca na Lombok to: Gili Trawangan, Gili Air, Gili Meno, Gili Bidara, Gili Sulat, Gili Lawang.


Zakwaterowanie

W obszernych, wyposażonych we wszystkie wygody, 2-osobowych pokojach, w luksusowych hotelach 4* i 5*, z basenami, ogrodami tropikalnymi oraz licznymi atrakcjami.


Belize Expedition 2008 BLUE HOLE DEEP DIVE