Nurkowanie
FILIPINY (Panglao - 10 dni)
Niewielka wysepka położona przy południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy Bohol, słynąca z białych, piaszczystych plaż, uchodzących za najpiękniejsze na całych Filipinach. To rajski zakątek dla tych, którzy szukają leniwego wypoczynku na tropikalnej plaży. Pobliski Bohol słynie ze swoich wapiennych Czekoladowych Wzgórz, niezwykle malowniczych wzniesień w centralnej części wyspy.
Cena:
od 2100 PLN
zobacz program »Nurkowanie

Odbywa się przede wszystkim z łodzi, na pobliskich rafach. Do bardziej ekscytujący nurkowań należą te przy pionowych ścianach skalnych, w jaskiniach i na wrakach. Oprócz całej gamy gatunków ryb rafowych, można ty spotkać żółwie, ogromne rogatnice, oraz czasami rekiny.


Zakwaterowanie

Polecamy niewielki, zaciszny ośrodek z basenem, niedaleko plaży. W pokojach dostęp do bezprzewodowego Internetu, standard od luksusowych pokoi z klimatyzacją i własnym jacuzzi, porzez standardowe, po ekonomiczne, ze wspólną łazienką. W okolicy jest też wiele innych ośrodków, oferujących miejsca w pokojach o różnym standardzie i w położonych przy plaży bungalowach.


Belize Expedition 2008 BLUE HOLE DEEP DIVE