Nurkowanie
FILIPINY (Malapscua - 10 dni)
Mała wysepka położona 8 km na północ od wyspy Cebu, z pokrytymi białym piaskiem plażami, na których rosną palmy kokosowe. Świetne miejsce do nurkowania, słynące z żerujących przy pobliskich rafach bardzo płochliwych rekinów kosogonów i wielkich mant.
Cena:
od 1800 PLN
zobacz program »Nurkowanie

Wspaniałe rafy korale, ze szczególnym bogactwem gatunków miękkich korali oraz przedstawicieli mikro fauny. Łatwo tu spotkać też duże ryby: rekiny kosogony, wielkie manty, które na jednej z raf mają swoją „stację sanitarną”, rekiny młoty i wielorybie oraz ławice devil rai. Nurkowania odbywają się przede wszystkim z łodzi. Ponieważ centrum nurkowe używa butli z wejściem INT i dysponuje niewielką ilością adapterów DIN, wybierający się tu nurkowie proszeni są o zabranie własnych adapterów.


Zakwaterowanie

W ośrodku należącym do centrum nurkowego, w pokojach dwuosobowych o różnym standardzie: od prostych pokoi bez klimatyzacji, po luksusowo wyposażone i klimatyzowane apartamenty z minibarem i TV-sat. Wszystkie pokoje mają własne łazienki. Możliwość dokupienia posiłków: śniadanie 7 EUR, HB 19 EUR, FB 26 EUR.


Belize Expedition 2008 BLUE HOLE DEEP DIVE