Aktywna turystyka
AUSTRIA
Europejskie eldorado górskich sportów wodnych. Oferuje niezapomniane przygody – połączenie aktywności i obcowania z dziką przyrodą.
Cena:
od 3450 PLN
zobacz program »Termin

Najlepszy termin do uprawiania wodnych sportów górskich to późne lato.


Dojazd

Samolotem do Innsbrucka, następnie transfer busem do hotelu.


Miejsce

Tyrol jest najważniejszym regionem Austrii oferującym fascynujący świat przepięknych górskich wąwozów. Obejmuje kilka alpejskich łańcuchów górskich rozciętych głęboko wrzynającymi się dolinami.


Kaniony:

Alpenrosenklamm - Kanioning w bardzo malowniczym kanionie na wysokości 1700 m n.p.m. Wrażeń podczas wyprawy dostarczą zejścia po linie z 15 m, niewielkie skoki, ześlizgiwanie się do wody oraz ekscytujące spływy wraz z jej prądem.
Rosengarten - Pokonywanie wody wzdłuż łagodnych skał wapiennych oraz doskonalenie umiejętności schodzenia po linie. Ze wskazówkami wykwalifikowanych instruktorów czeka was pokonanie największego wyzwania, jakim jest samodzielne zjechanie na linie z 63-metrowego wodospadu.
Auerklamm - Kanioning dostarczający adrenaliny oraz dreszczyku emocji. Czekają was wyzywające zejścia po linie, ześlizgiwanie się z dużych wysokości oraz 10-metrowe skoki, które sprawią, że pokochacie ten sport.


Zakwaterowanie

W komfortowych hotelach.
- Hotel KÖGELE  
- Hotel MÖSERERHOF GARNI  
- Hotel TYROLIS  
Belize Expedition 2008 BLUE HOLE DEEP DIVE